مجموعه باتیس طب شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه ساکشن پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه ساکشن دندانپزشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره دستگاه ساکشن دندانپزشکینقش دستگاه ساکشن در جراحی دندانپزشکی چیست؟مشخصات فنی ساکشن جراحی دندانپزشکیعرضه دستگاه ساکشن دندانپزشکی

دستگاه ساکشن دندانپزشکی یکی از پرکاربرد ترین ابزار های پزشکی می باشد زیرا به کمک آن انواع مایعات خونی و یا دیگر مایعات که با دست و ابزار دستی نتوان بیرون آورد با این دستگاه می تواند بیرون آورد این دستگاه ساکشن با مکش فشار منفی کار کرده و با توجه به جنس و کیفیت آن قدرت مکش آن ها ممکن است باهمدیگر متفاوت باشد دوستان عزیز برای تامین این نیاز در کشور ما فروشگاه های مرکز وجود دارد که درآنجا انواع ساکشن پزشکی استاندارد را هم به صورت عمده و تکی و با قیمت های مختلف به فروش می رسانند .

قیمت دستگاه ساکشن دندانپزشکی

اطلاعاتی درباره دستگاه ساکشن دندانپزشکی

اطلاعاتی درباره دستگاه ساکشن دندانپزشکی همانطور که می دانید بیشتر دستگاه های موجود یکسری ویژگی و خصوصیات منحصر به فردی دارند که باعث شده است آن ها باهم دیگر تفاوت داشته و به قسمت های مختلفی تقسیم شوند حال دستگاه ساکشن پزشکی یکی از آن ها است که این دستگاه با توجه به اینکه از نظر خلا نسبی متفاوت می باشند به قسمت های مختلفی تقسیم می شوند حال میخواهیم به صورت ویژه به این تقسیم بندی ها اشاره کرده و مورد بحث و بررسی قرار بدهیم در صورت تمایل زیاد می توانید همین پیوست را تا آخر مطالعه بفرمایید.

اگر بخواهیم در بازه ی خلا نسبی این ساکشن های پزشکی صحبت کنیم باید بگوییم که با ایجاد خلا باعث ایجاد فشار منفی در آن می شود و در تقسیم بندی این خلا ها می توانیم بگوییم که بعضی از آن ها به گونه ای طراحی و ساخته شده اند میزان اندازه خلا های آن از متوسط به پایین می باشد ببعضی از آن ها متوسط و گروهی دیگر از متوسط به بالا می باشند به طوری که هرچقدر میزان این خلا ها زیاد تر باشند فشار منفی آن زیاد شده و با سرعت بیشتر و با حجم بیشتر مایعات خونی و یا هر نوع مایعات دیگری را به بیرون می کشد همین امر باعث شده است تولید ساکشن در مدل های مختلف ومتنوع افزایش یابد.

نقش دستگاه ساکشن در جراحی دندانپزشکی چیست؟

نقش دستگاه ساکشن در جراحی دندانپزشکی چیست؟ بعد از مطالعه یپوست بالا شاید سوالی در ذهن شما خطور کند و آن اینکه چه ساکشن هایی استاندارد شمرده می شود و یا ساکشن هایزشکی چه قابلیت هایی باید داشته باشند تا استاندارد بوده و بتوان از آن در عمل های مهم که با جان انسان سرکاردارد استفاده کرد برای درک بیشتر و روشن تر شدن این موضوع به بقیه مطلب همین پیوست مراجعه نموده و مطالعه بفرمایید تا اگر قصد به خرید داشتید بتوانبد بهترین آن را انتخاب نموده و خرید نمایید.

دستگاه ساکشن مرکزی باید از ابزار استانداردی ساخته شده باشد به طوری که در هنگام کار کردن با آن هیچگونه خطایی از خودبروز ندهد و فشار منفی آن ها بیشتر و یا کمتر از حالت استاندارد نبوده باشد وشرکت های سازنده تمام مقررات ایمنی را که لازم بوده و یا از سوی سازمان مربوطه اعلام شده است را به نحو احسن رعایت کرده باشند تا در نهایت به یک ساکشن کاملا استاندارد ومطمئن شناخته شود .

البته باید مواردهای دیگری را نیز رعایت نمایند اما ما در اینجا له خاطر تنگی زمان نمی توانیم به همه ی آن ها بپردازیم امیدواریم که همین مطالب اندک و البته کلی بتواند سوال های ایجاد شده در ذهن شمارا جواب بدهد.

مشخصات فنی ساکشن جراحی دندانپزشکی

مشخصات فنی ساکشن جراحی دندانپزشکی دندان پزشکان برای انجام کار خود، که همان دهان و دندان بیمار است، نیاز به وسیله ای دارند تا بزاق و خونابه ها را جمع کند تا هم بیمار احساس ناخوشایندی از تجمع بزاق در دهان خود و بیرون ریختن آن نداشته باشد و هم دندانپزشک با دید بهتری بتواند کار خود را انجام دهد. از این رو استفاده از ساکشن به وسیله ای متداول در همه ی مطب های دندانپزشکی تبدیل شده است. اما برای استفاده از آن، نیاز به وسیله ای است به دستگاه فلزی و سخت ساکشن متصل شده که هم بتواند کارهای گفته شده را انجام دهد و هم اینکه به دهان و لثه ی بیمار آسیبی وارد نکند.

استفاده از انواع دستگاه ساکشن مرکزی به همین منظور است. سرساکشن وسیله ای از جنس پلاستیک نرم است که به دهان بیمار آسیبی وارد نمیکند و در عین حال بسیار کارآمد هست. جنس آن طوری است که هیچ گونه حساسیتی نیز برای بیمار ایجاد نمی‌کند.همچنین درون این سر ساکشن ها میله ای انعطاف پذیر قرار داده شده است تا دندان پزشک بتواند آن را به هر شکلی که میخواهد در بیاورد و در دهان بیمار بگذارد تا بیمار احساس ناراحتی نکند.

حتی این ساکشن ها به رنگ های متنوعی نیز تولید شده اند. دندانپزشکان، به ویژه دندانپزشکان مخصوص اطفال میتوانند از تنوع رنگی موجود در این محصول استفاده کنند و از کودک بخواهند رنگ دلخواه خود را انتخاب کند و این گونه، کودک با دندانپزشک همکاری بیشتری خواهد داشت.

دندان پزشکان محترم برای رعایت شرایط استریل و احترام به حقوق بیماران، برای هر بیمار از سر ساکشن جداگانه ای استفاده میکنند. از این رو همواره در مطب خود تعداد زیادی از این سر ساکشن ها دارند تا در موقع نیاز دچار کمبود نشوند.

دندانپزشکان عزیز، علاوه بر دقت به موجودی سر ساکشنن های خود، به کیفیت این محصول نیز دقت میکنند و تلاش میکنند که محصولی که از بهترین کیفیت برخوردار است را انتخاب کنند. بنابراین همیشه به دنبال سر ساکشن اصل هستند که ویژگی های خاص خود را دارد. از جمله اینکه جنس پلاستیک آن مرغوب بوده و حساسیت ایجاد نکند. همچنین میله ی داخل سرساکشن خیلی سفت یا شل نباشد تا باعث آسیب به بیمار و تداخل در کار خود نشود.

همچنین بسته بندی سر شاکشن ها نیز بسیار حائز اهمیت است. زیرا بهترین دستگاه ساکشن مرکزی باید عاری از هر گونه آلودگی باشد. چون در دهان بیمار قرار گرفته و در صورت آلودگی میتواند موجب مریض شدن وی شود. بهتر است هر ساکشن به طور جداگانه بسته بندی ای داشته باشد تا هنگام برداشتن یکی از آن ها توسط دندانپزشک، از آلوده شدن بقیه جلوگیری شود.

عرضه دستگاه ساکشن دندانپزشکی

عرضه دستگاه ساکشن دندانپزشکی امروزه با افزایش افراد سود جو وتقلبی بودن کالا ها بیشترمردم با پخش مستقیم و بی واسطه موافق هستند زیرا پخش و به دنبال آن فروش دستگاه ساکشن مرکزی به صورت مستقیم و بی واسطه مزیت های زیادی از جمله مناسب بودن قیمت آن ،اصل بودن محصول انتخاب شده، جلوگیری از هذینه های بیهوده و بی مورد و غیره دارد به همین خاطر توزیع کنندگان در تلاش هستند ساکشن های پرشکی استاندارد ها به صورت مستقیم و بی واسطه پخش نموده تا بتوانند نیاز های مردم مختلف را به خصوص نیاز های بیمارستانی را بر طرف نمایند .

مریم هاشمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه باتیس طب شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه ساکشن پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید