بهترین دستگاه لیپوساکشن

بهترین دستگاه لیپوساکشن که دارای عملکرد حرفه ای با دقت بالا بوده، می تواند به متخصصین و جراحان زیبایی کمک زیادی کند. این دستگاه ها را شرکت های تولید کننده ایرانی با استانداردهای جهانی تولید و ارائه می نمایند.

علم پزشکی در بخش های مختلف خود همواره در حال پیشرفت است. این موضوع به دلیل آن بوده که این علم از جمله علوم پویا بوده که مطالعات زیادی در ابعاد مختلف آن از سوی دانشمندان و افراد متخصص انجام می شود. به همین دلیل امروزه بسیاری از علوم و فنون مرتبط با پزشکی پیشرفته تر نسبت به گذشته شده و می توان شاهد عملکرد بهتر از سوی جامعه پزشکی بود.

یکی از مهمترین موضوعات در این رابطه، پیشرفت دستگاه ها و تجهیزات پزشکی بوده که تاثیر قابل توجهی در عملکرد پزشکان و روند درمان آنها خواهد داشت. به این ترتیب مطالعات زیادی در این حوزه از سوی دانشمندان انجام شده تا دستگاه هایی بهتر و حرفه ای تر را به بازار عرضه کنند. دستگاه های ساکشن که در مراکز و مجموعه های مختلف پزشکی مورد استفاده بوده، از جمله دستگاه هایی ست که با هدف پیشرفت علم و درمان تولید شده و برای متخصص مختلف بکار گرفته می شوند.

بهترین دستگاه لیپوساکشن

معرفی دستگاه لیپوساکشن پال و مزایای آن

همانطور که می دانید در خصوص لاغری و کاهش چربی از بدن، امروزه فعالیت های پزشکی تخصصی انجام شده که با سریعترین زمان و بدون داشتن عوارض می توان این عمل را انجام داد. در این راستا دستگاه های زیادی طراحی و تولید شده که به متخصصین کمک زیادی در سرعت عمل و دقت آنها کرده است.

دستگاه لیپوساکشن پال یکی از این دستگاه هاست که با هدف سهولت چربی زدایی و ساکشن در بخش های مختلف بدن تولید و طراحی شده است. این دستگاه اندازه ها و کاربردهای مختلفی داشته که معمولا پزشکان مطابق با نوع جراحی از آن بهره می گیرند. با توجه به اینکه دستگاه لیپوساکشن پال به کمک نیرو و لرزش های بسیار آرام سبب شکستن چربی شده، یکی از بهترین اقدامات برای خروج چربی از بدن است. همچنین کمترین آسیب را به اندام های دورنی بدن رسانده و دوره درمان در روش لیپوساکشن پال بسیار کم خواهد بود.

از دیگر مزایای موجود در دستگاه لیپوساکشن پال می توان موارد زیر را دانست:

 • کاهش میزان خستگی پزشک در هنگام کار با لیپوساکشن پال
 • بالا بودن دقت و حساسیت در طول روند پیکرتراشی
 • میزان چربی های خارج شده به کمک این دستگاه، حدود 30 درصد بیشتر از دیگر دستگاه هاست
 • ایمنی دستگاه لیپوساکشن پال در بخش های مختلف آن بسیار مطلوب است

بهترین دستگاه لیپوساکشن

انواع مختلف دستگاه لیپوساکشن را بشناسید

همانطور که اشاره شد، چربی زدایی و لاغری معمولا در بخش های مختلفی از بدن انجام می شود. به همین دلیل باید با در نظر گرفتن نوع عمل دستگاه مخصوص را انتخاب نموده و سعی در بهره گیری از بهترین روش آن داشت. اما یکی از مهمترین موضوعاد در خصوص پیکرتراشی، نوع دستگاه لیپوساکشن است. چرا که این دستگاه نیز انواع مختلفی داشته که از نظر کاربردی نیز با یکدیگر متفاوت هستند.

معمولا انتخاب نوع دستگاه لیپوساکشن مطابق با نوع فعالیتی ست که پزشک مد نظر داشته و البته میزان سرمایه ای که باید برای خرید دستگاه پرداخت شود. در کل می توان انواع دستگاه لیپوساکشن را اینگونه نام برد:

 • دستگاه لیپوساکشن دوشیشه
 • دستگاه لیپوساکشن لیپوماتیک
 • دستگاه لیپوساکشن بادی جت
 • دستگاه لیپوساکشن لیپوست

کاربرد، عملکرد و دقت در دستگاه های بالا متفاوت بوده و نیاز به مشاوره گرفتن در هر یک از آنها دیده می شود. لذا توصیه می شود در رابطه با خرید بهترین دستگاه لیپوساکشن از مشاورین مجموعه باتیس طب کمک گرفته تا انتخابی درست داشته باشید.

بهترین دستگاه لیپوساکشن

تولید کننده انواع دستگاه لیپوساکشن

دستگاه لیپوساکشن همانند بسیاری از دستگاه های پزشکی توسط شرکت ها و مجموعه های مختلف تولید می شود. این مسئله از برخی جهات بسیار خوب بوده و مصرف کننده ها می توانند به صورت آزادنه محصولی باکیفیت و خوب را تهیه کنند. اما از آن جهت که شناخت بهترین دستگاه لیپوساکشن نیاز به اطلاعات کافی و البته تخصصی داشته، می تواند مسئله ساز باشد.

اما خوشبختانه در حال حاضر تولید کننده های دستگاه لیپوساکشن در داخل و خارج از کشور، عملکرد بسیار خوب در مورد این تولیدات داشته و توانسته اند دستگاه هایی کارآمد و دقیق را تولید کنند. در این میان طول عمر و عملکرد دستگاه لیپوساکشن برای خریداران مختلف مهم بوده و معمولا سعی در خرید بهترین برندها را دارند.

تولید کننده های دستگاه لیپوساکشن ایران با بهره گیری از دانش روز توانسته اند دستگاه هایی حرفه ای راهی بازار کرده که معمولا با مزایای زیر همراه هستند:

 • میزان مکش بسیار خوب
 • بدنه ای قوی و مقاوم
 • قابلیت های مختلف مانند سهولت در جابه جایی
 • بهره گیری از موتور قوی با طول عمر بالا
 • کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری

بهترین دستگاه لیپوساکشن

خرید بهترین دستگاه لیپوساکشن حرفه ای

مطالعات و تحقیقات همواره در راستای تولید بهترین دستگاه لیپوساکشن بوده روند درمان بیماری سریع تر و دقیق تر انجام شده و بیماران با مشکلات کمتری رو به رو شوند. از این رو در سالهای اخیر می توان شاهد پیشرفته تر شدن این دستگاه ها از نظر قدرت، دقت و کیفیت بود. به طوری که مجموعه های مختلف و بخش های درمانی و بیمارستانی خرید این دستگاه ها را ترجیح داده و بر روی آنها سرمایه گذاری خواهند کرد.

دستگاه لیپوساکشن حرفه ای یکی از بهترین هایی ست که مشکلات درمانی را کاهش داده و مسلما افراد با بهره گیری از این دستگاه می توانند زیبایی بیشتری را تجربه کنند. بخصوص در راستای چربی زدایی که مشکلات زیادی در سراسر دنیا از سوی بیماران گزارش شده و باید در این راستا از بهترین دستگاه لیپوساکشن بهره گرفت.

مجموعه ها و مراکز فروش تخصصی مانند باتیس طب که مشاوره ای رایگان و تخصصی به مشتریان خود ارائه می دهند، بهترین شرایط را برای خرید داشته و افراد مختلف از سراسر کشور می توانند تقاضای خود را با آنها مطرح کنند. در نتیجه با بهره گیری از سایت های اینترنتی و جستجو در سایت های تخصصی می توان بهترین مراکز را شناسایی و از آنها کمک گیرند.

فیلم دستگاه ویبرالیپو1:

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *