قیمت ساکشن دندانپزشکی تخلیه مستقیم

خرید ساکشن جراحی که با نام آسپیراتور هم شناخته می‌شود، دستگاهی است که وظیفه دفع بزاق تجمع یافته در حفره دهان بیمار را بر عهده دارد که مناسب مطب های دندانپزشکی می باشد مدل های متفاوت در بازار برای دندان پزشک موجود است.

قیمت ساکشن دندانپزشکی تخلیه مستقیم

ساکشن دندانپزشکی برقی:

این سیستم ساکشن دندانپزشکی برقی شامل موتور، تیوب و قسمت انتهایی سیستم ساکشن است. قسمت انتهایی سیستم به یونیت دندانپزشکی نصب شده است، که از لوله های لاستیکی و کانول های ساکشن تشکیل شده است.

ساکشن دندانپزشکی برقی یک دستگاه بسیار مهم در کلینیک دندانپزشکی است. اختراع این دستگاه روش کار دندانپزشک را کاملا متحول کرده است، زیرا به جای کار در وضعیت ایستاده می‌توان بیماران را در وضعیت خوابیده معاینه کرد.

فروش ساکشن تخلیه مستقیم به فاضلاب

با استفاده از دستگاه ساکشن دندانپزشکی برقی، بهداشت هم برای دکتر و هم برای بیمار بیشتر رعایت می‌شود. این دستگاه به بهبود معاینه بیمار کمک کرده است.

ساکشن جراحی دندانپزشکی:

سیستم آسپیراسیون صندلی دندانپزشکی چگونه کار می کند؟

در دندانپزشکی رایج ترین سیستم ساکشن، سیستم ساکشن مرطوب (wet-line) است. موتور مستقیماً مایعات مانند بزاق را به سیستم زهکشی اصلی تخلیه می‌کند. که به صندلی دندانپزشکی متصل است. دندانپزشکان این پمپ وکیوم را ترجیح می‌دهند زیرا قدرت بیشتری را در حین جراحی یا چندین عمل ارائه می‌دهد.

بنابراین هر زمان که هر درمانی نیاز به استفاده از روتور هوا داشته باشد، استفاده از مکش داخل دهانی موتوردار با خلاء بالا می‌تواند کمک بزرگی برای جلوگیری از تجمع بزاق و حذف ترشحات باشد.

 

:خرید ساکشن دندانپزشکی

نتیجه:

این دستگاه‌های ساکشن دندانپزشکی برقی با خلاء بالا به بیماران کمک می‌کنند تا در طول درمان احساس راحتی بیشتری داشته باشند و انتشار میکروب‌ها و باکتری‌هایی که ممکن است در بزاق وجود داشته باشند را به حداقل می‌رسانند. این باعث می‌شود که درمان دندان بدون نگرانی در مورد سلامتی، یک درمان موفق باشد.

ساکشن های دندانپزشکی تخلیه مستقیم به فاضلاب به طور اتوماتیک  تخلیه به فاضلاب دارند و دیگر نیاز نیست مانند ساکشن های دوشیشه تخلیه دستی انجام شود.

ساکشن های تخلیه مستقیم به فاضلاب نمونه های زیادی دارند مانند جت پلاس، توربو پلاس و کد 121 که موتور گست آمریکا و نمونه ای بسیار قوی برای جراحی های سنگین وایمپلنت است.

خرید ساکشن دندانپزشکی:

مزایای استفاده از سیستم مکش با موتور بالا چیست؟

  • جلوگیری از تجمع بزاق و ترشح:

از آنجایی که بسیاری از درمان ها برای کارهای استریل نیاز به جداسازی شدید دارند، این مکش با خلاء بالا به جلوگیری از تجمع بزاق کمک می کند.

  • محافظت از راه هوایی:

اگر پزشک به بیمار آرامش‌بخش تزریق کرده باشد، با کمک دستگاه ساکشن دندانپزشکی برقی می‌توان راه هوایی را بدون انسداد نگه داشت.

  • جلوگیری از خفگی:

در طول درمان دندانپزشکی چون جسم خارجی در دهان بیمار استفاده می‌شود، می‌تواند باعث تحریک بیشتر بزاق و در نتیجه ترس از خفگی شود. ساکشن به خارج کردن بزاق اضافی کمک می‌کند و باعث راحتی بیمار می‌شود.

خرید ساکشن دندانپزشکی موتور گست

  • ویروس ها و میکروب های آئروسل شده را از هوا حذف می‌کند:

در صورت عدم استفاده از ساکشن، این کار می‌تواند باعث ایجاد بیماری‌ها و باکتری‌ها در هوا شود.

علاوه بر این، ابزارهای چرخشی مدرن، آب تحت فشار را برای خنک کردن ناحیه درمان اسپری می‌کنند و ابری از ذرات آب ایجاد می‌کنند. تنها سیستم خلاء با قدرت مناسب می‌تواند ابر ذرات آب را کاهش دهد.

 

خرید ساکشن جراحی ارزان قیمت نیز از این طریق براحتی ممکن شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *