شما میتوانید از طریق این سایت با مشاوران فروش ما ارتباط بگیرید و قبل از خرید دستگاه ساکشن حجامت دیجی کالا، در خصوص این دستگاه مشاوره رایگان بگیرید و محصولی که کاربرد مورد نیاز شما باشد را خریداری کنید.

دستگاه ساکشن حجامت

عکس ساکشن حجامت

امروزه دستگاه های بسیار زیادی در خصوص حجامت تولید شده است یکی از این نوع دستگاه ها را می توانیم به دستگاه حجامت برقی اشاره کنیم در این مقاله می خواهیم در مورد دستگاه حجامت مطالبی را ذکر کنیم با ما همراه باشید. حجامت درمانی به دو نوع حجامت خشک و حجامت تر تقسیم می شود.
حجامت خشک فقط شامل مکش است، در حالی که حجامت مرطوب شامل برش پوست است و در حین ساکشن خون گرفته می شود. حجامت درمانی اسلامی ترکیبی از این دو مقوله است. دستگاه ساکشن حجامت روی پوست اعمال می شود تا جریان خون را افزایش داده و روند بهبودی را تسهیل کند.
رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم بر اساس حدیثی که ترمیزی از انس بن مالک از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم نقل کرده است می فرماید: «بی گمان بهترین درمانی که می کنید حجامت است» یا «بهترین دارو برای شما» حجامت است.
اثر مکش یا خلاء را می توان از طریق روش های مختلفی از جمله مکش مستقیم از طریق برش یا پارگی، استفاده از زالو برای خون گیری، استفاده از شاخ حیوانات که در دوران باستان انجام می شد یا تکنیک های معاصر بیشتر شامل فنجان های ساخته شده از بامبو، شیشه یا پلاستیک به دست آورد ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی حتی برای حجامت ساق پا هم با دستگاهی با نام دستگاه بادکش برقی حجامت که یکی از انواع دستگاه های ساکشن است مورد استفاده قرار می دهند.

دستگاه ساکشن حجامت

ساکشن برقی حجامت دیجی کالا

دستگاه ساکشن برقی حجامت از مکانیزم آتش یا پمپ استفاده می کنند. با این حال، در حین حجامت، پاکیزگی در هر عمل و تجهیزات حجامت باید مورد تاکید حجامت‌کاران باشد تا از هرگونه میکروب و بیماری‌های عفونی جلوگیری شود. 
امروزه انجام حجامت در ناحیه پر مو مانند سر چالش برانگیزتر است زیرا فشار هوای مکش در اطراف لبه فنجان از بین می رود. به این دلیل است که اگر ابتدا فنجان تراشیده نشود، موها مانع از آن می‌شوند. برای غلبه بر این مشکل، حجامت‌کاران از دستگاه‌های مکش بلغم برای تولید مکش مداوم برای نواحی مودار مانند سر استفاده می‌کنند.
ساکشن برقی حجامت دیجی کالا یکی از بهترین دستگاه هایی است که اکثر مردم می توانند از آن استفاده کنند که امروزه در واقع می توان گفت یکی از بهترین روش های حجامت و پاکیزگی خون به شمار می رود.

دستگاه ساکشن حجامت

ویژگی ساکشن حجامت

دستگاه ساکشن حجامت ویژگی های بسیار زیادی دارد که در ادامه مطلب به آن اشاره میکنیم با ما در خصوص ویژگی های ساکشن حجامت همراه باشید تا معلومات خود را در خصوص دستگاه ساکشن حجامت بالا ببرید.

سیستم مکش حجامت خودکار برای خودکارسازی این فرآیند طراحی شده است و جایگزین دستکاری دستی که پزشکان معمولاً انجام می دهند، می شود.

از جمله مراحل سیستم مکش حجامت می توان به طراحی سیستم، توسعه نمونه اولیه، آزمایش، تعمیر و آزمایش نهایی اشاره کرد.

اولین مرحله شامل طراحی سیستم، یعنی انتخاب مواد مناسب، انتخاب روش مکش موثر و ادغام سنسورها برای کنترل قدرت و مدت زمان مکش است.

دوم، توسعه نمونه‌های اولیه شامل چیدمان اجزای مکانیکی، الکترونیکی و نرم‌افزاری مورد نیاز است.

در همین حال، مرحله سوم شامل آزمایش نمونه‌های اولیه بر روی مدل‌های مختلف پوست داوطلب انسان است که هدف آن اطمینان از تولید قدرت مکش دقیق، استفاده راحت و ایمن برای کاربران است.

دستگاه ساکشن حجامت

چهارم، بهبودهای مبتنی بر نتایج آزمایش، سیستم از طریق تعامل طراحی و توسعه نمونه اولیه که شامل تطبیق اجزا، الگوریتم‌های کنترل و ویژگی‌های ایمنی است، بهبود می‌یابد.

مرحله نهایی آزمایش نهایی پس از اصلاح و بهینه سازی نمونه اولیه است. برای اطمینان از عملکرد ثابت و قابل اعتماد دستگاه ساکشن حجامت در موقعیت های مختلف انجام می شود.

به گفته  دکتر محد ریدوان، در طراحی سیستم، از کنترلر برای ایجاد یک پیکربندی خودکار استفاده می شود که به کاربر اجازه می دهد با تنظیم زمان مورد نیاز حجامت درمانی را انجام دهد.

شما می توانید در خصوص دستگاه ساکشن حجامت از همکاران ما مشاوره بگیرید و بعد از مشاوره این محصول را خریداری کنید تمام تلاش مجموعه ما رضایت کامل شما است.


بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *