دستگاه ساکشن پرتابل

دستگاه ساکشن پرتابل با توجه به مزیت هایی که دارد با استقبال مناسبی از مردم و کادر درمان مواجه شده است. در این مقاله دلایل محبوبیت این سری از ساکشن های درمانی را بررسی میکنیم و روش مناسب خرید ساکشن با قیمت مناسب را ارائه می دهیم.

دستگاه ساکشن پرتابل

دستگاه ساکشن پرتابل چیست؟

ساکشن جراحی یا آسپیراتور نوعی تجهیزات پزشکی است که معمولا برای از بین بردن گرفتگی های مجرای تنفسی و یا پاک سازی خون و خلط و ترشحات به کار می رود. امروزه مکنده پزشکی جزو جدایی ناپذیری از برنامه درمانی پزشکان است.

به طور کلی ساکشن درمانی به سه گروه اصلی زیر تقسیم می شود :

-ساکشن دستی:

ساکشن پزشکی دستی از برق استفاده نمی کند. معمولا وزن کمی دارد و به راحتی قابل حمل است. از این مکنده در موقعیت های اضطراری و در شرایط عدم دسترسی به برق استفاده می شود. به صورت کلی این دستگاه برای استفاده طولانی و مداوم مناسب نیست.

دستگاه ساکشن ثابت یا مرکزی:

گروه دوم ساکشن ها به صورت مرکزی و ثابت در مراکزدرمانی و بیمارستان ها به کار می روند. در ساختار این دستگاه از پمپ خلا مرکزی و لوله های مسی استفاده شده است. ساکشن سانترال فقط در بیمارستان ممکن است و برای حمل بیمار کاربردی ندارد.

دستگاه ساکشن پرتابل

دستگاه ساکشن پرتابل:

مکنده پرتابل مزیت های زیادی دارد که بعضی از موارد آن به شرح زیر است:

-جابجایی راحت

-وزن سبک

-تکنولوژی پیشرفته

-قابل استفاده در خانه و مطب

دستگاه ساکشن پرتابل عکس را برای شما قرار داده ایم که میتوانید مشاهده کنید.
مزیت های بالا در اوج گیری این نوع از دستگاه اثر زیادی داشته اند. اما هر سه دسته ساکشن درمانی مزیت ها و کاربرد های متفائتی دارند و پزشکان در مراحل مختلف درمان ممکن است از هریک از آن ها استفاده کنند.

خرید ساکشن پرتابل برای برداشت چربی نیز استفاده می شود.
اما انواع ساکشن پرتابل در کاربردهای متنوع می باشد که برای خرید باید از جزییات آگاه باشید.

خرید دستگاه ساکشن پرتابل:

ساکشن آمبولانسی و همه انواع ساکشن قابل حمل امروزه با استقبال خوبی رو به رو شده اند. از مزیت های این دستگاه ها می توان به تنوع کاربری متنوع، جابجایی راحت و وزن سبک آن اشاره کرد.

کاربرد دستگاه ساکشن پرتابل در آمبولانس ها، مطب پزشکان، ایستگاه های پرستاری، دندانپزشکی و اتاق عمل و حتی خانه بیماران دیده می شود.

دستگاه ساکشن پرتابل

افراد با توجه به ظرفیت و قدرت مکش مد نظر خود اقدام به خرید ساکشن می کنند.
البته برخی افراد نگران کار با دستگاه ساکشن پرتابل هستند که اینکار براحتی انجام میشود و نگرانی بی مورد است. چرا که افراد زیادی روزانه در حال استفاده هستند که جزو عموم مردم هستند و حتی کادر درمان نیستند.
فروش دستگاه ساکشن پرتابل با کاربردهای متنوع در بازار می باسد و مردم بامصرف خانگی و یا پزشکان برحسب نیاز مدلی را با مشاوره انتخاب خواهند کرد.
طبعا مدلی که برای استفاده جراح می باشد با مدلی که مورد استفاده مصرف خانگی می باشد متفاوت است.

قیمت دستگاه ساکشن پرتابل:

بازار ساکشن پزشکی ارائه دهنده گستره متنوعی از کالاهای مختلف است. انتخاب دستگاه مد نظر معمولا به پرس و جو و گشت و گذار زیادی راجع به ساکشن دو شیشه دارد. فشار دستگاه ساکشن پرتابل در قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. دستگاه ساکشن پرتابل قیمت از حدود یک میلیون تومان تا مدل های 8 میلیونی موجود است.

دستگاه ساکشن پرتابل

برای انتخاب بهترین گزینه که با شرایط شما همخوانی دارد می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید.

با تماس بگیرید تا با بهینه ترین هزینه، بهترین خرید ساکشن را تجریه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *