انواع دستگاه ساکشن پزشکی

انواع دستگاه ساکشن پزشکی برای خرید در برندهای cami ساخت ایتالیا 🇮🇹 ، دستگاه ساکشن ساخت سوئیس و انواع دستگاه های ساکشن ساخت ایران 🇮🇷  را یک جا ببینید. ساکشن برای تمیز کردن محل برش در جراحی و در منزل برای تنفس💨  راحت قابل استفاده در رنج قیمت بزرگی می باشد.

انواع دستگاه ساکشن پزشکی

انواع دستگاه های ساکشن:

مراکز درمانی، کلینیکال، بیمارستان ها 🏨 و مطب های  پزشکی که نیاز به دستگاه ساکشن پزشکی دارند آشنایی اولیه با دستگاه ساکشن برای ایشان مهم می باشد. البته دستگاه ساکشن علاوه بر مراکز درمانی و جراحی برای  های دندانپزشکی 🦷  ، اتاق عمل و حتی برای زیبایی اندام کاربرد فراوان دارد.

برای خرید دستگاه ساکشن پزشکی شاید برای شما هم جالب باشد تا با [highlight color=”blue”]انواع دستگاه های ساکشن برای تجهیزات بیمارستانی[/highlight] آشنا باشید.

انواع دستگاه ساکشن پزشکی:

انواع دستگاه ساکشن پزشکی برای همکاران در حوزه تجهیزات بیمارستانی و مراکز درمانی و خرید بیمارستان ها 🏨 موجود می باشد.

بطور کلی دستگاه ساکشن پزشکی در دو نوع برای مراکز درمانی خریداری می شود:

انواع دستگاه ساکشن پزشکی

برای خرید ساکشن رومیزی باید بدانیم که بیمار فشار مکش کمتری نیاز دارد و هرگاه حجم مابعات تخلیه شده در روز زیاد است یا برای مکش ها نیاز به موتور قوی تری برای ساکشن محل داریم ساکشن دوشیشه بکار می بریم.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]هرگاه حجم مابعات تخلیه شده در روز زیاد باشد یا برای مکش نیاز به موتور قوی تری برای ساکشن در محل داشته باشیم ساکشن دوشیشه بکار می بریم.[/box]

ساکشن پزشکی رومیزی:

انواع دستگاه ساکشن پزشکی

مدل 36V-BR:

  • 🔹️  انتقال بیمار
  • 🔹️  دامپزشکی
  • 🔹️ مراقبت در منزل
  • 🔹️ تراکستومی
  • 🔹️ اورژانس
  • 🔹️ دامپزشکی

انواع دستگاه ساکشن پزشکی

مدل 12V-BR:

  • 🔸️ مراقبت در منزل
  • 🔸️ تراکستومی
  • 🔸️ اتاق عمومی بیماران بستری

ساکشن پزشکی دو شیشه:

دستگاه ساکشن دو شیشه قیمت های متفاوتی دارد.
ساکشن جراحی با قابلیت داشتن سنسور ، ضربه گیر و موتور با مکش مشخص و برخی اکسسوری دیگر قیمت چندبرابری دارد.
داشتن سنسور برای مواقعی که ممکن است اشتباه کاربر باعث خرابی دستگاه ساکشن شود، ساکشن بصورت اتوماتیک خاموش می شود که کمک بهع افزایش طول عمر این دستگاهع برقی خواهد شد.
داشتن ضربه گیر کمک می کند در حین جابه جایی به بخش های متفاوت بیمارستان وجود ضربه گیر از ضربه ناگهانی به موتور دستگاه ساکشن ممانعت شود.

انواع دستگاه ساکشن پزشکی

برای خرید هر مدل از دستگاه های ساکشن با ما ارتباط بگیرید.
برای استفاده ی دستگاه ساکشن در هر فضا ساکشن مجزایی وجود دارد که باید فضای استفاده ی شما رابدانیم تا بهترین نوع دستگاه ساکشن را به شما معرفی کنیم.

دستگاه ساکشن ساخت ایران  🇮🇷 نیز با گارانتی 2 ساله موجود و قابل فروش می باشد.
می توانید در فیلمی که در ادامه قرار داده ایم که برای خرید ساکشن اتاق عمل سفارش گرفتند دستگاه ساکشن ایرانی را مشاهده کنید:

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *