جدیدترین دستگاه لیپوساکشن که با استانداردهای جهانی تولید و راهی بازار شده است، در بازار اصفهان با کمترین قیمت عرضه می گردد. این دستگاه ها از سوی مراکز مختلف این شهر خریداری شده و برای عمل های زیبایی کاربرد زیادی دارند.

عمل های زیبایی که ارتباط مستقیم با سلامتی بدن انسان دارند، امروزه در بسیاری از مراکز به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می شوند. این مراکز با بهره گیری از دانش روز و نیز دستگاه های تخصصی، روش هایی را بکار می گیرند که بروز بوده و بتوان تاثیر آن را به خوبی دید.

در عمل های زیبایی توجه به موضوعات اهمیت زیادی دارد:

 • نداشتن عوارض جانبی برای بیمار
 • ماندگاری عمل و عدم برگشت مشکل
 • کیفیت عمل و بالا بودن درصد تاثیر
 • دقت در عمل و ایجاد کمترین آسیب برای بافت های بدن

در عمل های زیبایی مانند چربی زدایی و تزریق چربی نیز دقت به موضوعات بالا بسیار مهم است. چرا که همه افرادی که به این عمل تن می دهند، توقع داشته که کمترین آسیب به بدنشان وارد شده و البته نتیجه عمل آنها رضایت بخش باشد.

عمل لیپوساکشن که به منظور کاستن چربی از نقاط مختلف بدن انجام شده، از جمله عمل هایی ست که باید کمترین عوارض را به دنبال داشته باشند. این عمل با دستگاه های مختلفی انجام شده و می تواند نگرانی هایی را برای بیمار به همراه آورد. در ادامه به یکی از دغدغه های بیماران می پردازیم.

آیا بعد از عمل لیپوساکشن، پوست دچار افتادگی می شود؟

بسیاری از عمل های زیبایی که امروزه توسط متخصصین انجام می شود، با کمترین عوارض همراه بوده و همواره سعی در کاهش این مشکلات شده است. اما بی تردید احتمال وقوع مشکلاتی پس از عمل وجود داشته که اغلب آنها قابل رفع بوده و می توان به راحتی آنها را درمان نمود.

یکی از مشکلات احتمالی بعد از عمل لیپوساکشن، افتادگی پوست است. این موضوع زمانی اتفاق می افتد که بیش از اندازه استاندارد در محل مورد نظر چربی تزریق شود. به همین دلیل توصیه می شود برای انجام چنین عمل هایی به مراکز تخصصی مراجعه کرده که کمترین خطا را داشته و با اطمینان خاطر می توان اقدام به عمل کرد.

کیفیت دستگاه هایی که برای عمل لیپوساکشن مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله مهمترین موضوعات است. لذا معمولا مراکز معتبر و تخصصی که در زمینه عمل های لیپوساکشن فعالیت داشته بهترین دستگاه ها را بکار گرفته و اقدامات لازم را بکار خواهند گرفت.

عمل لیپوساکشن با دستگاه پال

دستگاه پال یکی از بهترین دستگاه هایی ست که برای عمل لیپوساکشن می توان از آن کمک گرفت. این دستگاه ها در طول سال هایی که در مراکز مختلف زیبایی در سراسر دنیا بکار گرفته شده، به خوبی اثبات کرده که گزینه ای ایده آل بوده و می توان کمترین عوارض را از آن توقع داشت.

از مهمترین مزایایی که می توان برای عمل لیپوساکشن با دستگاه پال نام برد عبارتند از:

 • کاهش مدت زمان طول عمل جراحی که کمک زیادی به متخصص می کند
 • ایجاد ویبره های بسیار ریز برای خروج چربی که کمترین آسیب را به اندام های داخلی بیمار وارد می کند
 • در این روش می توان میزان چربی بیشتری را از بدن خارج کرد
 • بالا بردن سطح ایمنی عمل که برای اغلب بیماران اهمیت زیادی دارد
 • کمتر شدن دوره استراحت پس از عمل

معرفی بهترین نوع دستگاه لیپوساکشن بدون عوارض

انتخاب بهترین و جدیدترین دستگاه لیپوساکشن برای فعالیت در زمینه زیبایی از موضوعاتی ست که مراکز درمانی مختلف آن را مهم می دانند. برای این مراکز کاهش عوارض جانبی حین و بعد از عمل اهمیت زیادی داشته و در این راستا سعی در انتخاب بهترین دستگاه ها دارند. به همین دلیل امروزه انواع دستگاه لیپوساکشن با بالاترین عملکرد و کمترین عوارض تولید شده که در کشور عزیز ما نیز در دسترس می باشد.

این دستگاه ها که با علم روز دنیا تولید شده اند، استانداردهای لازم را داشته و می توان با بالاترین سطح ایمنی از آنها بهره گرفت. به طوری که برای بسیاری از عمل های زیبایی مورد استفاده بوده و تاثیرات قابل توجهی دارند. انتخاب و خرید دستگاه لیپوساکشن با بررسی های دقیق از سوی خریدار و مشورت گرفتن از افراد متخصص در این زمینه، موضوعی ست که می تواند بسیاری از مسائل را روشن کرده و انتخاب را آسان کند.

جدیدترین دستگاه لیپوساکشن

خوشبختانه در کشور ایران هم تولید کننده های بزرگ دستگاه لیپوساکشن مشغول به فعالیت بوده و هم دستگاه های روز دنیا قابل دسترسی هستند. این دستگاه ها توانایی متخصصین را افزایش داده و مسلما عمل های زیبایی را که امروزه برای بسیاری از افراد مهم بوده، راحت تر می کنند.

بررسی های میدانی نشان می دهند که معمولا جدیدترین دستگاه لیپوساکشن که با امکانات بیشتر راهی بازار شده، عوارض کمتری داشته و می توان نهایت استفاده را در فعالیت های پزشکی از آنها برد. این دستگاه ها در بخش های مختلف خود تقویت شده و همواره مزایای بیشتری در خود دارند.

در دستگاه های لیپوساکشن مدرن می توان توانمندی های زیر را بیشتر دید:

 • جلوگیری از آسیبهای بافتی
 •  کاهش میزان عوارض جانبی
 • تخلیه چربی به صورت یکنواخت و یکدست
 • رسیدن به بهترین تناسب اندام
 • کاهش احتمالی بازگشت چربی

خرید بهترین دستگاه لیپوساکشن

شرایط انتخاب دستگاه لیپوساکشن از سوی خریداران تفاوت های زیادی دارد. چرا که عمل های زیبایی به کمک این دستگاه در نواحی مختلف بدن انجام شده و باید با توجه به این موضوع بهترین دستگاه لیپوساکشن انتخاب گردد.

با توجه به اینکه دستگاه های موجود در بازار از نظر کارایی تنوع زیادی داشته، باید قبل از اقدام به خرید انواع مختلف آنها را بررسی نموده و سپس اقدام کرد. بی تردید در انتخاب بهترین دستگاه لیپوساکشن انتظارات زیادی وجود داشته که باید به درستی رفع شود. بخصوص وقتی دستگاه مد نظر برای عمل های حساس مورد استفاده قرار می گیرد. به متخصصین عزیز توصیه می شود در رابطه با جدیدترین دستگاه لیپوساکشن موجود در بازار با ما در ارتباط بوده تا اطلاعات کافی را ارائه کنیم. بخصوص وقتی در مورد دستگاهی خاص نیاز به داشتن اطلاعات داشته و دسترسی به مراکز تخصصی و حرفه ای اهمیت زیادی دارد.

نظردکترچنعانی درمورددستگاه پیکرتراشی vibra lipo1:

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *